Hızlı Erişim

Gümrük mevzuatı için tıklayın

Gümrük Müşavirleri Derneği için tıklayın

Dış Ticaret Müst. için tıklayın

 

1987 yılında kurulan şirketimiz 20 kişilik genç, dinamik, modern, bilgili ve deneyimli kadrosuyla , hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Amacımız gelişen teknolojiyi sektörümüze uygulamak ve bu şekilde müşterilerimize her zaman en iyiyi ve en yeniyi sunmaktır.

Tamamen elektronik olarak yapılmakta olan gümrük işlemleri, gerekli bilgi ve belgeler tamam olduğunda ilgili Gümrük Müdürlüklerine on-line bağlı olan bilgisayar sistemimiz ile gümrük tescil numarası alınır ve konusunda uzman personelimiz ile işlemler en kısa sürede sonuçlanır.

HakkımızdaGümrük idarelerinin otomasyonuna paralel olarak gümrük personelimizin tamamını bilge program kursuna katılmış ve kullanıcı sertifikası alarak bilge programını kullanabilmeleri sağlanmıştır. polo ralph lauren outlet online Firmamızda bütün ithalat ve ihracat işlemleri "Elektronik Veri Transferi" ile gerçekleştirilmekte, böylece işlemler hızlı ve hatasız gerçekleşmektedir.

 

Hizmet sektörünün dallarında olduğu gibi gümrükleme hizmetinde de zamanın ne kadar önemli olduğunu bilen firmamız, günün hız standartlarına ulaşabilmek için gerekli olan araç ve teknik donanıma gereken önemi vererek müşterilerimizin tüm iş ve evrak sirkülasyonuna cevap verecek düzeye ulaşmış olup İstanbul Gümrüklerinin her birinde o gümrükte uzmanlaşmış personel bulundurulmaktadır.

Elektronik broşürümüz için tıklayın

 

 

 

 


cocktail dresses plus size cocktail dresses under 50 purple cocktail dresses cocktail dresses with sleeves long black evening dresses swiss replica cartier watches

Özsağlam Gümrükleme olarak her türlü ithalat, ihracat ve diğer dış ticaret konularında pek çok hizmeti sizlere sunmaktayız. Bizden hizmet almaya başlamadan önce işlemlerinizi hızlandırmak için sizlere yararlı olacağını düşündüğümüz bu bölümde gerekli evrakların listesini sunmaktayız.

Özsağlam Gümrükleme hizmet verdiği şirketlerle daha da güçlü. Referanslarımızın tam listesini öğrenmek için lütfen butona tıklayınız.

Op basis van hun substraatvoorkeur een levitra bestellen FAR en WS van Mus musculus werden voor dit onderzoek geselecteerd (MmFAR1 en MmWS). MmWS woont in het endoplasmatisch reticulum (ER), terwijl MmFAR1 associeert met peroxisomen. De eliminatie van een targeting signaal en de fusie tot een olielichaameiwit leverde varianten van MmFAR1 en MmWS die werden levitra bestellen cotargeted en ingeschakeld wax ester productie als co-expressie gebracht in gist of Arabidopsis. OBJECT: voorste schroef fixatie van de Type II dens breuk stabiliseert de dens zonder beperking van de beweging van de cervicale wervelkolom. De metalen kamagra oral jelly schroef kan botremodellering beperken als gevolg van stress shielding (als ze niet goed geplaatst) en de limiet beeldvorming van de breuk. Het gebruik van biologisch absorbeerbare schroeven dergelijke tekortkomingen van metalen schroeven overwinnen. De mogelijkheid dat grafietelektroden kan dienen als directe elektronendonor voor microbieel gekatalyseerde reductieve dechlorering viagra goedkoop onderzocht met Geobacter lovleyi. In een eerste beoordeling of G. Lovleyi elektronisch kunnen interageren met grafietelektroden werden cellen voorzien acetaat als elektronendonor en een elektrode als enige elektronenacceptor. [Cell Stem Cell. 2014] Veelzijdige regulering van somatische cellen herprogrammering door mRNA translatie control.Tahmasebi S, Alain T, kamagra kopen Rajasekhar VK, Zhang JP, Prager-Khoutorsky M, Khoutorsky A, Dogan Y, Gkogkas CG, Petroulakis E, Sylvestre A, et al. Cell Stem Cell.Feeding en rijping door de soja-looper, Pseudoplusia includens (Walker) (Lepidoptera: Noctuidae)., werden onderzocht in een 2-jaar studie over 'Davis' soja, Glycine max (L.) Merr, alleen gegroeid en in combinatie met de wiet hennep sesbania, Sesbania exaltata (Raf.) Rybd. Ex. EEN.